Sale!

Сијалица против комарци и други инсекти

Original price was: 680.00 ден.Current price is: 380.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Привлекува комарци и други инсекти и ги уништува ефикасно. Не штети на околината.

Моќност: 15w
Напон: 220V