Sale!

Соковник 600w ST J600-D

1,790.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Соковник

 • Сребрена/црна боја
 • 600W мoќност
 • XXL отвор за овошје
 • Филтер од нерѓосувачки челик
 • 2 брзини и пулс функција
 • Заштита од прегревање

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST J600-D