Sale!

Соковник 700w ST J700-S

2,479.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Соковник

 • Inox
 • 700W моќност
 • Голем XXL отвор за овошје
 • 2 брзини
 • Професионален AC мотор
 • 2л сад за пулпа
 • 800мл сад за сок
 • Филтер и делови од нерѓосувачки челик
 • Лесно расклоплив за лесно миење
 • Нелизгачка површина

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST J700-S