Справа за обликување убаво тело (за 44 вежби)

499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Донесете ја теретаната во Вашиот дом. Справа за вежбање и обликување на убаво тело.

Доволно е само 2 пати по 5 минути дневно да вежбате и веќе ќе имате одлични резултати!

Со оваа справа можете истовремено убаво да оформувате повеќе мускули истовремено, и тоа рамениците, грбот, стомачните мускули, задникот, бутовите, бицепсите како и трицепсите.

Справата овозможува 6 нивоа на вежбање, со дури 44 различни вежби.

Во пакетот е вклучена и торба за лесен транспорт.