Sale!

Сталажа за 30 обувки

Original price was: 1,099.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Обувките повеќе нема да бидат на куп или пак расфрлани по целиот ходник.
Подредени во 10 реда по три пара многу лесно ќе се пронаоѓаат и лесно ќе се одржуваат.