Стапчест миксер со сецко и сад за мерење BOSCH MSM14200

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Белa боја
• 400W
• супер тивок и со ниски вибрации
• Турбо копче
• нога за матење од специјална пластика отпорна на високи температури
• Нов нож со 4 оштрици
• со отрсранлив нож и капак

Гаранција: 2 години.

Бренд: BOSCH
Модел: MSM14200

69756