Sale!

Супер масажер

Original price was: 1,330.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Се користи за масажа на вратот, грбот, струкот, нозете.
 • Начин на контрола: механичка.
 • Инфрацрвена магнетска терапија.
 • Напојување: Приклучок во автомобил и адаптер за во штекер
 • Волтажа: DC12V 2A
 • Димензии: 30 X 18 X 12cm

Шиатцу масажер со кружни движења и топлина. Масажерот нежно ги опушта мускулите и за краток временски период прави да се чувствувате убаво во сопственото тело. Масажните топки кружно ротираат и придонесуваат за смирување на болките и напнатоста од секојдневието.

Топлинска терапија прави да се чувствувате опуштено, ја стимулира циркулацијата на крвотокот и дополнително ги ублажува болките во мускулите, при што ве одморува по секоја масажна сесија.

Овој лесно пренослив масажер може да се употребува дома, додека сте во канцеларијата, во автомобил или секаде каде што Ви е потребна масажа на било кој дел од телото.

Мал е и лесно пренослив, може да се користи за било кој дел од телото, како што се вратот, рамената, грбот, бутовите и нозете.

Могу брзо и ефикасно ослободува од болка, стрес и замор.

Шиатсу масажата се одвива со кружни движења на ролерите налик притисок од прстите.