Sale!

Тротинет детски

Original price was: 1,360.00 ден.Current price is: 760.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 500 ден. за достава до врата
– за Скопје 140 ден. до врата

Description

Тротинет за деца