Sale!

Тротинет со музика и светлосни ефекти Bendir 68

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,290.00 ден.

Description

 • Ергономични нелизгави рачки
 • Широко стабилно постоље за нозете
 • 3 нивоа за подесување на висината на рачките
 • Силиконски тркала со LED диоди
 • Копче за вклучување на светлосни ефекти и музика
 • Преклопување со еден допир
 • Светлосни ефекти
 • Музика
 • Прилагодување на висината 64-82 cm
 • Тежина до 50kg
 • Препорачан за деца од 1 до 8 години
 • Сертификат за квалитет EN71

Additional information

Боја

Син, Розев