Sale!

Уред за совршен задник

Original price was: 670.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Помага за затегнување на задникот и добивање на совршена форма за каква одамна сте сонувале
 • Со ослободување на притисок го обликува задникот кај жените и ги затегнува мускулите без вежбање
 • Испушта електрични импулси до мускулите при што предизвикува контракции исти како тие при вежбање
 • 6 варијанти на затегање
 • 10 нивоа на интензитет
 • Лесен за употреба