Фенер со bluetooth звучник

980.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Фенер со звучник кој се полни преку USB кабелче. Може да работи само како фенер или само како звучник.
Во двор, на тераса, на пикник или сакате амбиент со оганче и тивка музика во вашиот дом, овој фенер ќе ги исполни сите ваши уживања.

  • IP65 водоотпорна заштита
  • Bluetooth звучник
  • Фенер LED амбиентално осветлување
  • Долготрајна батерија од 2000mA