Фен за коса ST HD-O2400BP

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Црн со сребрена / Црн со виолетова линија
• 2400W
• 2 брзини 3 температури
• копче за ладен воздух
• концентратор
• DC мотор
• Заштита од прегревање
• Вградена закачалка

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST HD-O2400BP

70271