Флипер Nintendo со 500 игри + 2 џоистика

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Одличена забава за сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители! Уживајте, забавувајте се со 500 различни вградени игри.
Инсталација и поврзување со телевизор за само неколку минути!

Забавувајте се со Super Mario, Donkey Kong, Figthers, Spiderman и уште многу, многу други забавни игри. Бидете среќни, забавни и весели, едноставно бидете млади.

Со едно полнење на батеријата 6 часа континуирано играње и забава.

Пакетот содржи:
– конзола за играње со жиг за квалитет
– 2 џоистика за играње
– литиумска батерија 600 mAh
– USB кабел за полнење
– AV приклучоци за во ТВ