Sale!

Фрижидер за одржување ST SLR-85SM

Original price was: 8,999.00 ден.Current price is: 7,499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Фрижидер за одржување

 • Сребрена боја
 • Direct cooling
 • Нето капацитет 98л, 85цм висина
 • Транспарентни фиоки
 • Полици од темперно стакло
 • Механичка контрола на температурата
 • Внатрешно осветлување
 • Врата која може да се менува и лево и десно
 • А++ енергетска класа
 • Тип на гас R600
 • Бучaвост 41dB
 • Димензии: 85x50x54

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST SLR-85SM