Sale!

Фрижидер за одржување TELEFUNKEN TF 1002W

Original price was: 8,999.00 ден.Current price is: 7,220.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Фрижидер за одржување

 • Бела боја
 • Direct cooling
 • 86л, 85цм
 • А+ енергетска класа
 • Бучавост 39dB
 • Димензии: 85x54x65

Гаранција: 5 години.

Бренд: TELEFUNKEN
Модел: TF 1002W