Фрижидер со горна комора ST RF-2601SM

11,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Фрижидер со горна комора
• сребрена боја
• Direct cooling
• дел за одржување 187л
• замрзнувачки дел 40л
• стаклени полици
• А+ енергетска класа
• Димензии 144×55 цм

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST RF-2601SM

69539