Sale!

Фритеза ST DF-8550XW

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 3,399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Фритеза со супер дизајн

 • Бела боја
 • Моќност: 2000W
 • Капацитет 2.5 литри
 • Тајмер 30 минути
 • Термостат
 • Избор на температура на готвење
 • Двоен филтер
 • Нелеплива површина
 • Безбедносен механизам со кој капакот се отвара автоматски со притискање на копче

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST DF-8550XW