Хотелски фен за сушење коса ST HHD-1200WI

1,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Бела боја
 се монтира на ѕид
 1200W
 заштитетно копче за вклучување и исклучување
 2 брзини и температури

Гаранција: 1 година

Бренд: Superior Technology
Модел: ST HHD-1200WI

71981