Sale!

Чоколадна фонтана

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Уживајте во вашите десерти во секое време. Имајте ја дома оваа забавна и вкусна алатка.
За забави, веселби и дружења. Децата најмногу ќе се израдуваат.

  • Едноставна за употреба
  • Едноставна за одржување, може да се мие во машина за садови

Забавата може да почне …