Sale!

Шиатцу масажер со греачи

1,560.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Автоматски адаптер
 • Ергономичен дизајн кој одговара на секое столче и седиште
 • Променлив интензитет
 • Топлинска терапија
 • Мултифункционален управувач
 • Контрола на брзина
 • Лесен и свитлив
 • Трајна квалитетна ткаенина исполнета со мека пена

Овој пренослив масажер е дизајниран да се постави како на канцелариски стол или на софа во домот, така и за на автомобилско седиште.

Има 5 мотори кои го масираат вратот, грбот, колковите и бутовите.

Едноставен е за употреба, поставете го на седиштето од автомобилот и имајте удобно возење.

Нежните вибрации ќе ги олеснат вашите напнати мускули, овозможувајќи ви да се опуштите додека возите или работите во канцеларија.

Топлинската терапија ќе ви помогне да го смирите вашето тело.

Удобниот рачен далечински управувач ви овозможува да го подесите точно на целните области каде што ви е нај потребна масажа и да ја одберете брзината на вибрации според вашите желби.

Масажерот ја подобрува циркулацијата на крвта, ја елиминира болката во грбот, го ублажува уморот, го олеснува притисокот.