Sale!

Шпорет на плин LF 55 GG

8,400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 500 ден. за достава до врата
– за Скопје 140 ден. до врата

Description

 • 50*50 cm Димензии
 • 45 литри фурна
 • 4 Плински плочи
 • A Енергетска класа
 • Метален капак

Гаранција: 1 година.

Made in Turkey