Sale!

Ѕидна клима греалка ST BPT-2000B 77401

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 2,599.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Ѕидна клима греалка
 2000W
 две нивоа на греење 1000/2000W
 тајмер
 ЛЦД Дисплеј
 заштита од прегревање
 светлосни индикатори
 далечински управувач
 Димензии 45x13x19.5цм

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST BPT-2000B