Aпарат за пуканки ST PM-1200MW

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Бела боја
• Време на подготовка 2-4мин
• Подготовка на принцип на топол воздух
• Помлаку калории без масло
• 1200W

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST PM-1200MW

71170