Кварцна/инфраред греалка SAMDAN 4002

1,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Кварцна греалка
 3000W
 2x кварцни греачи 1500W
 две нивоа на работа
 Не го суши воздухот
 Термостат
 Идеална за површини до 30м2
 Може да се употребува и надвор
 Погодна и за ветровито време
 Димензии 20x26x76 цм

Гаранција: 1 година

72038