Sale!

RGB LED сијалица со bluetooth звучник

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сијалицата со звучник се поставува во стандардно Е27 грло. Преку bluetooth телефонот се поврзува со звучникот. Јачината на звукот се подесува преку даличинскиот управувач и преку телефонот. Боите,  јачината и програмите на светилката се менуваат преку далечински управувач кој доаѓа заедно со светилката.

 • сијалица со Е27 грло и светлина 7W
 • вграден звучник 3W
 • далечински управувач
 • работи со било кој паметен телефон кој поддржува bluetooth, IOS или Android, таблет, iPad
 • се поврзува со мобилен телефон преку bluetooth конекција (мин. 3.0 верзија)
 • свети во ритамот на музиката и менува бои
 • далечина на фрекфенција: 5-10m
 • напон: AC 160-240V/ 50-60HZ
 • димензии: 14 x 9,4 x 3cm
 • материјал: алуминиум, пластика