Sale!

USB LED огледало за шминкање

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– При достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

LED огледало за секоја дама. Погодно и за во ташна, се склопува и се минимизира. Светлото работи на батерии како и со USB кабелче кое доаѓа во комплетот.