Sale!

Wi-Fi Smart прекинувач 10А

780.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Smart WI-FI модул прекинувач за светло, климатизер, кафемат или било кој електричен апарат (макс. 10А).

Каде и да сте вклучете го или исклучете го електричниот уред од вашиот IOS или Android уред.

Исклучете го светлото, пуштете го климатизерот или пак отворете ја надворешната порта, се ова преку вашиот мобилен телефон.

Модулот е многу мал и е едноставен за монтажа. Може да се постави позади гипс или во станска табла.

Апликацијата eWeLink се спушта од Play Store или Apple Store бесплатно и многу едноставно се конфигурира. Потоа на мобилниот телефон имате преглед дали е вклучен некој уред. Можете да поврзете повеќе модули и да ги контролирате преку еден мобилен уред. Исто така еден модул може да се управува и контролира од повеќе мобилни уреди.

Апликацијата компатибилна е со Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT, Google Nest.

 

You may also like…