WIFI видеофон со 7″ монитор во боја на допир

9,930.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Монитор во реално време – преку безжичниот видеофон може да се види, слуша и зборува со секого од пред вашата врата во реално време, може да го применува секој од вашето семејство и да бидете побезбедни.
Фотографирање – преку 7″ TFT монитор во боја, може автоматски да се фотографира и да се чува до 100 слики со датум и време.
IR Night Vision – опремена со IR сензор и LED, камерата може автоматски да ја адаптира светлината за да ви обезбеди јасен преглед во ноќта.
Користи батерија или струја – сетот за видеофонија може да се користи преку батерија или струја.
Контрола на заклучување – можност за контрола на електричните брави директно од мониторот во боја за дополнителна безбедност и практичност.

Спецификација:

 • Фрекфенција: 2.4GHz
 • Опсег на одалеченост: до 300m оддалеченост (+-40m низ ѕидови)
 • Технологија за запирање и шифрирање на дигитална фреквенција
 • Дигитален екран во боја од 7″
 • Надворешна камера
 • Ноќно гледање 2-5 m
 • Отклучувачки функции за електронски брави
 • Приказ на датум и време
 • Инсталирани 16 мелодии
 • Заштита од дожд за надворешната камера
 • Технологија на допир со висока чувствителност
 • Tamper Alarm

https://www.youtube.com/watch?v=KgU6AzH5tNg