Автоматски осигурач Legrand 1P B 6A, 10A, 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 50A, 63A

125.00 ден200.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Clear

Description

Еднополен автоматски осигурувач.

Additional information

Ампери

B 6A, B 10A, B 16A, B 20A, B 25A, B 32A, B 40A, B 50A, B 63A