Sale!

Безжична машинка 2 во 1 за бричење и одржување брада ST E867EI

1,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• можност за потстрижување
• се полни за 1.5 часа
• 18 можности за сетирање на тримерот од 0.9мм до 9мм
• сечила од нерѓосувачки челик
• може да работи додека се полни
• вклучени адаптер за понење
• надворешен тример
• масло за подмачкување
• четка за чистење

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST E867EI

33240