Sale!

Вакум уред за чистење акни

Original price was: 1,360.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Уред за безбедно чистење на акни

 • Лесен за употреба
 • Различни брзини за прилагодување
 • Длабинско отстранување на нечистотиите од кожата
 • Ја потикнува циркулацијата на кожата
 • Ја ревитализира кожата
 • Кожата станува позатегната и помазна

https://www.youtube.com/watch?v=HRlVQW1oyPM