Троделно огледало за шминкање 180°

880.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

  • Огледалото може да ротира за 180°
  • Троделно: средишен 24 x 18 cm, лев дел: 24 x 9 cm и десен дел: 24 x 9 cm кој има зголемување x2 и x3
  • Во самото огледало има вградено диоди за осветлување и копче со коe го вклучувате осветлувањето
  • Работи на батерии или со USB кабел на било кој полнач од мобилен телефон (не се полни).