Sale!

Вибрирачки појас за обликување на телото

Original price was: 1,390.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Vibroaction појасот има беспрекорна моќ да го направи најдоброто од Вашето тело. Ги затегнува мускулите, ја прави кожата мазна, нежна и убава. Стомачните мускули ги доведува до совршенство.

Vibroaction вибрирајќи, ја загрева кожата, со што ја забрзува периферната циркулација на крвта и силно делува на топењето на мастите. Така овозможува брзо топење на килограмите.
Поставувајќи го да делува на задникот, го оформува до совршенство.

Може да се аплицира на секој дел од телото. Со постојано користење делува благопријатно во борбата на телото со секојдневниот стрес и вооедно овозможува релаксација на телото.

Програмиран е да се поставува на 5 нивоа на интензитет, како и на автоматски режим.