Sale!

Fascial Gun

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Иновативен електричен масажер
– ги релксира мускулите, особено после вежбање или спортување
– делува при болки и вкочанетост
– забрзува топење на маснотии
– може да се користи по целото тело

Спецификација:

 • Type: muscle Massager;
 • Application: Fitness and health massage;
 • Oscillation amplitude: 12mm/0,47 inches;
 • Number of speeds: 6 (2100, 2400, 2700, 3000, 3300, 3600 rpm)

 • Battery: built-in lithium battery 24 to 2400 mAh;
 • Working hours: up to 4 hours;
 • Charging time: 2 H;
 • Charging voltage: 220 V;
 • Size: 24*24,5*51 cm.