Електрична машина за мелење месо со додаток за колбаси ST MG-1500YW

3,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 1500W
 реверзибилна функција
 Инокс бела боја
 3 дискови за мелење – крупно
 средно и фино мелење
 додаток за колбаси
 метален дел за храна
 целосно расклоплива за лесно миење
 нелизгачка површина
 1.3 метри должина на кабел

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior technology
Модел: MG-2000WR

73373