Електрична скара со 2 висини за печење

1,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Електрична скара

 • Хромирани решетки
 • Корпус од термостабилна пластика
 • Отстранлив метален сад и отстранлив греач за лесно чистење
 • Површина 38×21 цм
 • Прилагодлив термостат со светлосна индикација
 • Две висини на печење
 • Моќност 2200w

Гаранција: 1 година.

Бренд:  Superior Technology
Модел: ST EG-W2200B