Електрична скара на ногарки Colossus CSS-5080C

3,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • максимална моќност 1600w
 • површина за печење 40cm
 • висина 82cm
 • сад за вода и собирање маснотии
 • термостат за подесување на темепературата на 5 нивоа
 • држач за опрема
 • рачки за поместување
 • решетка и греач кои се вадат за полесно одржување
 • може да се користи со ногарки и без ногарки

Гаранција: 2 години.