Sale!

Караоке звучник 8″ со жичен микрофон PK-10A

1,750.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Безжичен звучник 8″ со жичен микрофон
 • Приклучок за USB мемориски стик
 • Слот за мемориска картица
 • FM приемник
 • Далечински управувач
 • Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, mp3 плеер …