Ласерски епилатор Philips BRI921/00

20,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Lumea Advanced IPL
 Боја Бело Розева
 жичана употреба
 250 000 lamp flashes
 додатоци за тело
 лице и за прецизно делување
 спречува повторно раснење на влакна
 5 мода на работа
 сигурен и ефективен и на чувствителните делови
 UV филтер
 бесплатна Lumea апликација
 додаток тример

Гаранција: 2 години.

72178