Кафемат ST CM-600BR

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• црна боја
• 0.6 литри (4-6 шолји)
• Anti drip функција против капење
• Перманентен Филтер
• стаклен сад со мерач
• резервоар за вода со мерач
• подлога за шолја од нерѓосувачки челик
• 600W

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST CM-600BR

46427