Кафемат за еспресо Gorenje ESCM 15 DBK

8,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Инокс
 1100W
 Притисок на пумпата: 15 Bar
 Контролна табла со копчиња
 Начин на подготовка на кафе: Мелено кафе
 1.5 литри

Гаранција: 2 години.

30588