Керамичка пегла за коса со турмалинова технологија

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Плочи обложени со керамика
 • Турмалинова технологија
 • Брзо загревање
 • Ротационен кабел 360′
 • Моќност: 35W