Sale!

Турмалинова пегла за таласна коса KM-926

Original price was: 1,330.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Уред со исклучителен квалитет, за брза и ефикасна изработка на брановидни фризури, за сите типови коса.

– керамички грејач со многу брзо загревање
– максимална температура 230 °C
– површината на металот не се лепи на косата
– моќност 76 W