Комбиниран фрижидер со долна комора MIDEA HD-346RN

16,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• комбиниран фрижидер со долна комора
• сребрен
• Direct cooling
• Тотален акапцитет 260л (190л разладен дел и 70л замрзнувачки дел)
• Механичка контрола на температурата
• посебен дел за зеленчук и овошје
• полици од транспарентно стакло
• A+ енергетска класа
• Димензии 180x55x58 цм

Гаранција: 5 години.

Бренд: MIDEA
Модел: MIDEA HD-346RN

72338