Мини фрижидер за во автомобил 24L ST CRF-24YB

2,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Сина боја
 Термоелектрично ладење и греење
 Бруто Капацитет 24 литри
 Нето Капацитет 22 литри
 Рачка за носење
 Приклучок за струја и приклучок за автомобил 12V
 Бучност 52dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија 245kWh

Гаранција: 1 година.

73897