Sale!

Комора за природно виткана коса Perfect Curl

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Едноставно создавајте кадрици со најлесниот уред за навиткување Perfect Curl.

Косата рутински се вoвлекува во керамичката комора за навиткување кратко се држи и загрева од сите страни и без напор се формираат навиткувања на мазна и сјајна коса.

Брзо се загрева и може да се користи за неколку секунди.

Погоднa е за сите должини на косата.