Sale!

Кружна сушара за алишта

Original price was: 1,360.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Високо квалитетна кружна сталажа, лесна и едноставна за поставување, може да се поместува и поставува секаде во домот. По употреба брзо се склопува и не зафаќа голем простор. Шипките се иноксни и трајни.

Димензии:

  • Висина 170 cm
  • Дијаметар 68.5 cm

You may also like…