Брза сушара-закачалка за алишта и обувки

1,740.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 

Погодна за мала лесна облека, како што се костуми, палта, фустани, јакни, маици..
Мала, модерна и удобна за употреба, може да ги реши барањата за брзо сушење на облека или обувки, при патувања, како и за облека во домот.
Цевките за вентилација кои се двојат, како и преклопувачките клипови, лесни за складирање, овозможуваат лесна употреба при патување и заштеда на простор.
Уникатниот дизајн за закачување на самиот аспиратор, резултира со термички проток и циркулација во облеката, при што се овозможува брзо сушење.
Контролното копче лесно префрла ладен или топол воздух и се вклучува или исклучува.

Карактеристики:
– Намена: за облека и обувки
– Максимална тежина: до 5 кг
– Максимална температура за загревање на воздухот: 60 степени
– Автоматско исклучување: да
– Контролен елемент: копче
– Напојување: 220V приклучок