Sale!

Магична ноќна ротирачка ламба

399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

  • Ѕвездено небо во четири бои
  • Ротира и создава вистинска галаксија од ѕвезди со месечина
  • Можност за менување на боите
  • Можност за стопирање на ротацијата