Токи-Воки за деца 3km

1,480.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Радост за секое дете. Во две бои, едната станица е плава, другата е розева. Се полнат со USB кабелче.
Дистанцата од 1.5-3 km е одлична за детето само да се движи во оклината, а сепак да биде лесно достапно. Можност со другарчињата од маало да комуницираат помеѓу себе и да се договараат.

Димензии: 170 x 100 x 70mm
Дистанца за комуникација: 1,5-3 km
Батерија: 1000 mAh
Полнење: 3-4 часа
Не се водоотпорни
Погодни за користење за деца од 3 до 12 години.

Пакетот содржи:
– 2 Токи-Воки станици (една плава и една розева)
– 2 врвки за станиците
– USB кабел за полнење